ChrisTV Online! Premium

ChrisTV Online! Windows için birçok TV, radyo kanalını ve diğer bazı video/ses içeriklerini masaüstünüze getiren bir yazılımdır.

Tabi ki bu bir deneme sürümüdür. ChrisTV Online! 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Diğer benzeri programlar bunları da kısıtlasa dahi, biz 14 gün boyunca hiç bir kısıtlama olmaksızın tüm TV ve radio kanallarına tam fonksiyonlu olarak ulaşabilmenize imkan veriyoruz. Deneme periyodundan sonra memnun kalırsanız, programı satın alarak kaydettirmeniz gerekir. Bunun için 2 seçenek mevcuttur: Premium Üyelik, ki yaşam boyu tüm güncellemeleri(kanal veritabanı ve program) içerir. Basic Üyelik ise 1 yıllık program ve veritabanı güncellemelerini içerir.

download

Features:

  • Version 4.50
  • language english
  • license Shareware
  • system Win XP Media Center Edition, Win XP, Win 2000, Windows Vista, Win 98, Win Me, Win 2003 Server
  • downloads 3706
  • file size: 571 KB

Opinions:

ChrisTV Online! Windows için birçok TV, radyo kanalını ve diğer bazı video/ses içeriklerini masaüstünüze getiren bir yazılımdır. ChrisTV Online! Windows için birçok TV, radyo kanalını ve diğer internet üzerinden yayın yapan bazı video/ses içeriklerini(müzik video klipleri, film fragmanları, halka açık webcam hizmetleri vb.) herhangi ekstra bir donanıma ihtiyacınız olmadan sadece internet bağlantısını kullanarak masaüstünüze getiren bir yazılımdır. ChrisTV Online! kullanmaya başlayınca dünya çapında 1600'den fazla TV kanalı ve 600'den fazla radyo kanalına ulaşabileceksiniz(100'dEn fazla ülke). En büyük kanal veritabanlarından birine bağlı kalın ve periyodik olarak güncellemelere ulaşın. Bonus olarak ChrisTV Online!'s veritabanına, eğlence seviyenizi en üst düzeyde tutmak için, müzik video klipleri, film fragmanlarını çevrimiçi akışlarla ulaşabilmeniz üzere ekledik. ,.