Total Video Converter

Total Video Converter ile tüm video formatlarını (.flv, .mpeg, .mp4, .mov, .avi, .3gp, .swf) ve tüm ses formatlarını (.cda, .mp3, .waw, .wmw, .ogg, .ra) kendi aralarında dönüştürebilirsiniz.

Tüm audio ve video formatlarını birbirleri arasında çevirebilir ve youtube 'dan indirdiğiniz .flv uzantılı dosyaları istediğiniz bir uzantı (.mpg, .mov vb.) dönüştürebilirsiz.

download

Features:

  • Version 3.21
  • language english
  • license Shareware
  • system Win 98, Windows Vista, Win NT, Win 2003 Server, Win 2000, Win XP, Win Me
  • downloads 207459
  • file size: 9.5 MB

Opinions:

Total Video Converter ile tüm video formatlarını (.flv, .mpeg, .mp4, .mov, .avi, .3gp, .swf) ve tüm ses formatlarını (.cda, .mp3, .waw, .wmw, .ogg, .ra) kendi aralarında dönüştürebilirsiniz. Total Video Converter ile; Her çesit video dosyasını mobil video veya ses dosyalarına (MP4, 3GP, XVid, DivX, MPEG4, AVI, AMR ses formatı) çevirebilir. 3GP, MP4, PSP, iPod, SWF, FLV, DVD, VCD, AVI, XVid, DivX ve MPEG4 formatlı video dosyalarını birbirine çevirebilir. MPEG formatlı video dosyalarını DVD, SVCD, VCD formatlı video dosyalarına dönüştürebilir, ve daha birçok dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Son zamanların popüler sitelerinden biri olan youtube sitesinde izlediğiniz .flv uzantılı görüntüleri diğer video formatlarına dönüştürebilisiniz. Yazılımın okuyabildiği formatlar : Video formatları: Rmvb (.rm,.rmvb) MPEG4 (.mp4) 3gp (.3gp, 3g2) Game Psp (.psp) MPEG1 (.mpg, mpeg) MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob) MPEG2 TS (DVB Transport Stream) Ms ASF (.asf, .wmv) Ms AVI (.avi) Macromedia Flash Video FLV (.flv) Real Video (rm) Apple Quicktime (.mov) FLIC format (.fli, .flc) Gif Animation (.gif) DV (.dv) Açılabilen Dx9 Directshow video formatları Ses formatları: CD audio (.cda) MPEG audio (.mp3,.